• penzion Pardubice ubytování
  Ubytování

  penzion přímo v centru Pardubic

  Ať už přijíždíte na obchodní jednání, dovolenou, víkend nebo za zábavou, díky výhodné poloze našeho penzionu v centru města budete mít celé Pardubice jako na dlani.

  Číst dál
 • penzion Pardubice ubytování
  Pardubice

  Nejen Město perníku a Velké Pardubické

  Ačkoliv jsou Pardubice proslulé zejména svými zdobenými perníky a dostihy, naleznete zde širokou nabídku kulturních akcí, sportovních příležitostí a aktivit pro volný čas. 

  Číst dál
 • penzion Pardubice ubytování
  Restaurace

  snídaně, obědy a večeře pod jednou střechou

  V prostorách našeho penzionu podáváme snídaně formou bufetu. Mexická restaurace La Cabaňa v přízemí penzionu je zárukou, že si u nás pochutnáte i na obědě a večeři. 

  Číst dál
 • Vítejte na stránkách penzionu Austria Pardubice!

  Hledáte ubytování pro Pardubice a okolí? Pak jsme velice rádi, že jste navštívili stránky penzionu Austria v Pardubicích. Pevně věříme, že na těchto stránkách najdete veškeré informace o našem penzionu, a že budeme splňovat Vaše požadavky a přání na ubytování.

  Penzion Austria Pardubice

  Penzion Austria se nachází přímo v centru města Pardubice. Pro Váš pobyt v Pardubicích je v penzionu Austria nabízíme moderní a kvalitní ubytování v 7 pokojích, 3 mezonetových apartmánech a v jednom běžném apartmánu. Kapacita ubytování čítá cca 25 osob. Vaše snídaně, jsou podávány ve stylovém salonku penzionu Austria.

  Ubytování v Pardubicích

  K ubytování je k dispozici 7 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny veškerým komfortem od vlastní koupelny s volbou vany nebo sprchového koutu, televizí i se satelitním připojením a internetem. Nejen pro rodiny s dětmi máme 4 nadstandardně vybavené apartmány, vhodné zejména pro dlouhodobější ubytování.

Virtuální prohlídka penzionu Austria

Chcete se podívat, jak to u nás v penzionu Austria Pardubice vypadá? Abyste nekupovali zajíce v pytli, přichystali jsme pro Vás virtuální prohlídku. Můžete si tak z pohodlí svého domova prohlédnout, jak vypadá ubytování v našem penzionu.

Jak na virtuální prohlídku penzionem Austria?

Procházet se virtuálně naším penzionem je jednoduché! Stačí jen kliknout na obrázek níže a pomocí šipek a tažením myši se pohybovat po místnosti, pro přechod dále dvojitě poklepejte myší, když uvidíte bílou elipsu.


Víkendové slevy na ubytování v penzionu Austria v Pardubicích

Ubytovat se v penzionu Austria v Pardubicích na víkend se opravdu vyplatí! Na ubytování ve dvojlůžkových pokojích v našem penzionu nabízíme o víkendech speciální snížené ceny:

Ubytování v penzionu se snídaní

1 osoba / noc 800,- Kč (ušetříte 300 Kč za noc!)
2 osoby / noc 1000,- Kč (ušetříte 400 Kč za noc!)

Ubytování v penzionu bez snídaně

1 osoba / noc 750,- Kč bez snídaně (ušetříte 250 Kč za noc!)
2 osoby / noc 900,- Kč bez snídaně (ušetříte 300 Kč za noc!)

Stravování v penzionu Austria

Snídaně v penzionu Austria

Penzion Austria Pardubice podává snídaně formou bufetu, ze kterého si vybere každý. Pokud máte speciální dietu nebo nesnídáte, máte možnost si rezervovat ubytování bez snídaně.

Restaurace La Cabaňa v penzionu

V prostorách pensionu Austria Pardubice se nachází mexická restaurace La Cabaňa. Zajímá-li vás více, navštivte webové stránky restaurace La Cabaňa.