Hledáte ubytování v centru Pardubic?

Máte před sebou důležité obchodní jednání v Pardubicích nebo jen cestu za známým, která bude delší než jeden den? Potom je nutné si předem zajistit kvalitní ubytování v Pardubicích.

Pension Austria

Jednou z možností, která je pro tento účel velice vhodná je ubytování v Pensionu Austria.
Pension Austria se nachází ve středu města, jen několik minut chůze od nejfrekventovanější části města, ale ve velice tiché ulici, která svým klidem a pohodou dává tomuto místu vynikající podmínky k nerušenému odpočinku například po náročných pracovních úkolech.
Pokud večer dostanete chuť vyjít si za kulturou, tak můžete navštívit nejen Východočeské divadlo, ale i kluby, restaurace nebo kina pěšky, čímž Vám odpadne řešit dojíždění nebo parkování.

Ubytování v Pensionu Austria

Pension Austria nabízí svým hostům kvalitní ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech.
Všechny pokoje i apartmány mají vlastní koupelnu buď se sprchou nebo vanou, jsou vkusně a pohodlně zařízeny moderním nábytkem a vybaveny TV se satelitním příjmem a Wifi připojením k internetu.

Stravování v Pensionu Austria

Ke kvalitnímu ubytování musí být i kvalitní gastronomické služby. Tuto podmínku Vám Penzion Austria beze zbytku splní.
Snídaně se podávají ve stylovém salonku formou bufetu a je možné je objednat s ubytováním. Obědy a večeře Vám nabídne stylová mexická restaurace La cabaňa, která je umístěna v areálu Penzionu Austria.

Nabízené menu uspokojí jistě i ty nejnáročnější zákazníky. Lze si objednat nejen stylovou mexickou kuchyni, ale i českou klasiku. Pamatují zde i na vegetariány či hosty s dietou.

Rezervace ubytování

Rezervaci na ubytování Pardubice je možné volit:

  • telefonicky na čísle 721 500 150
  • faxem na číslo 466 649 041
  • emailem:

Pokud zvolíte rezervaci na ubytování v penzionu Austria přes internet, je Vám k dispozici na webových stránkách rezervační formulář.

Přijedete-li do Pardubic, ubytujte se v Penzionu Austria. Rádi splníme Vaše přání a požadavky za rozumné ceny.