Zajeďte si na Vánoční nákupy do Pardubic a ubytujte se u nás!

Vánoční svátky se kvapem blíží a vy již přemýšlíte, jaké vánoční dárky nakoupíte svým blízkým? Vánoce jsou svátky klidu a míru, proto se nehoňte a udělejte si čas na nakupování. Zajeďte si na nákupy do Pardubic například na prodloužený víkend a ubytujte se v Pensionu Austria.

Číst dál...

Ubytování v Pardubicích na Velkou pardubickou

Všichni milovníci koní a dostihových závodů se zajisté nemohou dočkat data 11.10.2015. Tento den je významný tím, že bude probíhat již 125. ročník Velké pardubické na závodišti v Pardubicích.

Číst dál...

Rezervujte si včas ubytování před Velkou pardubickou

Milovníci koní již netrpělivě vyhlížejí ve svých kalendářích datum 11.10.2015, kdy se poběží 125. Velká pardubická s Českou pojišťovnou. Jestliže nejste místní nebo z blízkého okolí, doporučujeme Vám zarezervovat si ubytování v Pardubicích zavčasu, protože v tomto období jsou v Pardubicích penziony i hotely beznadějně plné.

Číst dál...

Luxusní ubytování přímo v centru Pardubic

Čeká vás osobní nebo pracovní cesta do města perníku a očekáváte od svého ubytování Pardubice, že bude blízko nebo přímo v centru, příjemné a luxusní. Pak již nemusíte hledat, protože toto vše vám poskytne ubytování v Penzionu Austria.

Číst dál...

Pension Austria - ubytování s restaurací v přízemí

Kvalitní ubytování v centru Pardubic včetně luxusní mexické restaurace v přízemí nabízí Pension Austria! Spoustu potencionálních hostů hledá ubytování v Pardubicích i s možností dobrého oběda či večeře.

Číst dál...

Nejlevnější ubytování v centru Pardubic nemusí odpovídat Vašim představám

Levné, případně nejlevnější ubytování v centru Pardubic je možné si jistě zařídit. Jsou zde různé ubytovny hotelového typu. V těchto ubytovnách Vám jistě zajistí nocleh, ale ne další komplexní služby, jako je stravování přímo na místě ubytování, parkování zdarma v místě pobytu a podobně. Potom ovšem nejlevnější ubytování bude sotva odpovídat Vašim představám.

Číst dál...

Ubytování Pardubice? Jedině pension Austria!

Máte v plánu návštěvu Pardubic služebně nebo chcete přijet na víkend s rodinou? Nezapomeňte si předem zajistit ubytování Pardubice.

Číst dál...

Ubytování Pardubice - apartmán v centru města

Zarezervovat si kvalitní ubytování v centru Pardubic na delší dobu je někdy velmi těžké. Proto pokud plánujete například delší služební cestu do Pardubic, udělejte si rezervaci ubytování Pardubice včas. Kontaktujte nás!

Číst dál...

Ubytování Pardubice - tipy na ubytování v centru

Chystáte se do východočeské metropole Pardubic a sháníte kvalitní ubytování v centru města Pardubic?

Číst dál...

Ubytování na chalupě Dolní Morava

Top turistickým střediskem Pardubického kraje se v posledních letech stala Dolní Morava.

Číst dál...

Ubytování v centru Pardubic s parkováním

Ať už Vás láká cesta do Pardubic z jakéhokoliv důvodu, nenechte si ujít ubytování v centru Pardubic, a to v pensionu Austria.
Pension Austria nabízí velice komfortní ubytování Pardubice za přijatelné ceny s možností parkování zdarma přímo v prostorách penzionu!

Číst dál...

Strana 1 z 3