Hledáte ubytování v Pardubicích? Vyzkoušejte penzion Austria

Potřebujete se ubytovat v Pardubicích a hledáte kvalitní, cenově dostupné bydlení? Chystáte se do Pardubic na dovolenou nebo za prací? Ubytujte se v plně komfortním penzionu Austria.

Penzion Austria se nachází v samém centru Pardubic, kde se koná mnoho společenských akcí, takže to nebudete mít daleko. Hlavní část města se nachází od penzionu jen pár minut. Za bankou, zábavou, nákupním centrem či poštou nebudete muset dojíždět. A pokud přeci jen budete potřebovat ke svému pohybu svůj automobil, pak ho budete mít k dispozici ve dvoře penzionu. Po příjezdu do penzionu si automobil můžete zaparkovat ve dvoře a to samozřejmě zcela zdarma.

Ubytování v penzionu

Náš penzion nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích, 3 mezonetových apartmánech a jednom klasickém apartmánu. Penzion ubytuje celkem 25 osob. Apartmány doporučujeme především pro rodiny s dětmi nebo pro dlouhodobější ubytování. Avšak pokud budete chtít apartmán i na krátkodobý pobyt v Pardubicích, samozřejmě Vám apartmán poskytneme.

Našich 7 dvoulůžkových pokojů nabízí veškerý komfort, který od ubytování očekáváte. U vybavení pokojů si můžete zvolit, zda chcete sprchový kout nebo vanu. Samozřejmostí je televize se satelitním připojením a připojením k internetu zdarma.

Apartmány v penzionu Austria jsou luxusně zařízené a můžeme říci, že patří mezi nejlépe vybavené apartmány v Pardubicích. Součástí apartmánu je obývací pokoj s kuchyní a dva samostatné pokoje.

Prohlídka penzionu před pobytem

Chcete mít jistotu, že si vyberete pro Vás to správné ubytování v Pardubicích? Na našich stránkách si můžete projít z pohodlí Vašeho domova virtuální prohlídku našeho ubytování.

Ceník ubytování

Kvalitní ubytování, které nabízí penzion Austria, plně odpovídá svým cenám. Navštivte Pardubice o víkendu a získáte od nás víkendovou slevu na ubytování. Ceník ubytování je Vám k dispozici, můžete volit pokoje se snídaní či bez snídaně.

Potřebujete se zeptat na nějaké doplňující informace? Chcete si ubytování ihned rezervovat? Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte 721 500 150.