Ubytování v Pardubicích na prodloužený víkend

Chcete si odpočinout o prodlouženém víkendu bez starostí, v příjemném prostředí a přitom poznat město Pardubice?

Číst dál...

Ubytování a aktivity v Beskydech

Trávení volného času a dovolené je důležitou součástí lidského života. Pobytem v přírodě, a zvláště pak aktivně stráveným, výrazně přispějete k obnově fyzických i duševních sil. V poslední době je stále populárnější trávení volného času aktivním způsobem, při nějaké sportovní činnosti. Jednou za takových aktivit je třeba jízda na koni a různé aktivity s koňmi. Právě takové aktivity nabízí stáj Newport v Beskydech.

Číst dál...

Penzion Austria Pardubice - 2lůžkové pokoje

Jezdíte pravidelně do Pardubic a pokaždé hledáte ubytování, aby odpovídalo Vašim představám? Sháníte kvalitní ubytování v Pardubicích s příjemným personálem? Ať už jedete do Pardubic z jakéhokoliv důvodu, penzion Austria Vás rád ubytuje.

Číst dál...

Stěhování Brno nabízí kvalitní služby za rozumné ceny.

Hledáte kvalitní a přitom cenově dostupné stěhování Brno a okolí? Pak si dejte kávu, protože jste ho právě našli a vaše starosti určitě nějak společně vyřešíme. Naše spektrum služeb zahrnuje stěhování domů i bytů, vyklízení prostor obytných, skladových i kancelářských. Poskytneme vám bezplatnou kalkulaci i přednostní návštěvu našeho pracovníka, který vám ochotně zodpoví všechny otázky a vyřeší případné problémy.

Číst dál...

Hledáte ubytování v Pardubicích? Vyzkoušejte penzion Austria

Hledáte ubytování v Pardubicích? Vyzkoušejte penzion Austria

Potřebujete se ubytovat v Pardubicích a hledáte kvalitní, cenově dostupné bydlení? Chystáte se do Pardubic na dovolenou nebo za prací? Ubytujte se v plně komfortním penzionu Austria.

Číst dál...

Hledáte ubytování v Pardubicích? Navštivte Pension Austria!

Hledáte ubytování v Pardubicích? Navštivte Pension Austria!

Penzion Austria nabízí ubytování v centru Pardubic

V našem penzionu máte na výběr ze 7 dvojlůžkových pokojů a 4 apartmánů. Všechny pokoje v našem penzionu mají vlastní koupelnu (s vanou nebo se sprchovým koutem), televizí se satelitem a samozřejmostí je i bezdrátové (Wi-fi) připojení k internetu zdarma.

Číst dál...

Strana 3 z 3