Ubytování Špindlerův Mlýn

Co si vybavíte, když slyšíte někoho mluvit o Krkonoších? Možná nejvyšší českou horu Sněžku. Jiní zavzpomínají na nezapomenutelné zážitky z dovolené. Krkonoše jsou totiž oblíbeným cílem turistů a výletníků jak z České republiky, tak i jiných částí Evropy. V jejich centru se nachází turistické středisko Špindlerův Mlýn. Nejstarším dochovaným záznamem o jeho existenci je informace ze 16. století o několika chalupách, které sloužily jako ubytovací zařízení horníků pracujícím ve nedalekých hutích. Od té doby se ubytování v této oblíbené destinaci především zimních turistů od základu změnilo.

Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování ve Špindlerově Mlýně najdete při lůžkové kapacitě jeho ubytovacích zařízení opravdu snadno. Ten při současném stavu obyvatel jen něco přes tisíc může počet svých obyvatel díky lůžkové kapacitě svých ubytovacích zařízení – hotelů, apartmánů a chat zvýšit až o deset tisíc. Ale přesto je dobré návštěvu tohoto nejen zimního střediska dopředu naplánovat a objednat si vhodné ubytování.

Hotel Špindlerův Mlýn

Takové pohodové ubytování naleznete v Hotelu Astra nacházejícím se v centru Špindlerova Mlýna. Je to tříhvězdičkový hotel s kvalitním zázemím. Každý z 55 pokojů má kromě samozřejmého příslušenství v podobě sprchy a záchodu také satelitní televizní příjem a vlastní balkon. Ubytovaní hosté mohou relaxovat v bazénu, sauně nebo soláriu. Dále si mohou zahrát billiard, zajít do fitness nebo využít služeb maséra. Svou kapacitou je hotel určen nejen pro individuální nebo rodinnou rekreaci, ale i skupinovou turistiku. Více informací naleznete na webových stránkách www.hotel-astra.cz.