Chystáte se na Velkou pardubickou? Rezervujte si ubytování v Pardubicích!

Chystáte se do Pardubic podívat se na nejtěžší dostih v kontinentální části Evropy na dostihovém závodišti v Pardubicích?
První Velká pardubická se běžela 5.listopadu 1874 a od této doby se běžela každý rok mimo let válečných, mimo rok 1968 a kvůli nepříznivému počasí ještě v roce 1876 a 1908. Dráha tohoto dostihu má 31 překážek a délka trati je 6900m, kterou koně zdolají za 9 až 10 minut. Startovat v tomto dostihu mohou pouze koně šestiletí a starší po předchozí kvalifikaci.

Chystáte se na 124. ročník Velké pardubické? Pro uskutečnění této skvělé podívané je třeba si předem zajistit i ubytování v Pardubicích.

Ubytování Pardubice

Jednou z možností příjemného a kvalitního ubytování v Pardubicích je Pension Austria.
Pension Austria svou polohou ve středu města umožňuje svým návštěvníkům dosáhnout většinu zajímavostí Pardubic pěšky nebo využít městské hromadné dopravy, protože parkování v Pardubicích je při konání sportovních či kulturních akcí velice obtížné ba přímo nemožné.

Pension Austria

Pension Austria nabízí svým návštěvníkům nejen ubytování v 7 pokojích a 4 apartmánech velice pěkně a moderně zařízených, s koupelnou buď s vanou či sprchou (dle přání hostů), včetně TV se satelitním příjmem a zdarma Wifi připojením, ale i možnost stravování – snídaně ve stylovém salonku formou bufetu v Pensionu Austria, obědy a večeře nabídne stylová mexická restaurace La Cabaňa, kde je možné objednat nejen klasickou českou kuchyni, ale i mexické speciality. V mexické restauraci pamatují také na vegetariány či dietáře. a také i možnost bezplatného parkování na soukromém parkovišti pensionu.

Zaujala Vás naše nabídka ubytování Pardubice?

Není nic jednoduššího, než si ubytování v Pardubicích rezervovat co nejdříve! Kontaktujte nás buď telefonicky, faxem či emailem.

Pojedete-li do Pardubic na Velkou pardubickou, ubytujte se v Penzionu Austria. Rádi splníme Vaše přání a požadavky za rozumné ceny. Těšíme se na Vás.