Nejlevnější ubytování v centru Pardubic nemusí odpovídat Vašim představám

Levné, případně nejlevnější ubytování v centru Pardubic je možné si jistě zařídit. Jsou zde různé ubytovny hotelového typu. V těchto ubytovnách Vám jistě zajistí nocleh, ale ne další komplexní služby, jako je stravování přímo na místě ubytování, parkování zdarma v místě pobytu a podobně. Potom ovšem nejlevnější ubytování bude sotva odpovídat Vašim představám.
Pokud člověk cestuje a pracuje či jede do Pardubic za odpočinkem, sportem nebo kulturou, je pro něho jistě důležité i kulturní a komplexní ubytování a stravování. Pension Austria nabízí kompletní ubytování v Pardubicích.

Vybavení pensionu Austria

Pension Austria v centru města Pardubic jistě splní požadavky na ubytování a stravování i těch nejnáročnějších klientů. V objektu najdete mimo ubytování i restauraci, kavárnu, 2 salonky, zahrádku, dětský koutek i soukromý prostor na parkování, tedy opravdu komplexní služby.

Pension Austria nabízí:

Ubytování Pardubice

Ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích, 3 mezonetových apartmánech a 1 klasickém apartmánu. V apartmánech jsou možné přistýlky. Kapacita ubytování je 25 míst. Pokoje i apartmány jsou komfortně vybaveny moderním nábytkem, vlastní koupelnou či sprchovým koutem, televizí se satelitním příjmem a internetem.

Strava

Stravování je zajištěno po celý den, od snídaně až po večeře.

  • Snídaně jsou podávány formou bufetu v salonku. Je možné si objednat ubytování bez snídaně nebo i speciální dietu.
  • Obědy a večeře zajišťuje mexická restaurace La Cabaňa. Zde najdete na jídelním lístku nejen pravé mexické speciality, ale připraví Vám i českou klasiku. Nezapomínají ani na přípravu jídel pro vegetariány či pro dietáře. Vše je připravováno z nejkvalitnějších surovin a jistě zde uspokojí každého strávníka.

  • Cena za ubytování Pardubice v pensionu Austria je velice příznivá. Pohybuje se již od 750,-Kč za noc (bez snídaně). Při dlouhodobém pobytu je možné cenu domluvit dohodou. Je zde možné za příplatek 200,-Kč mít u sebe i pejska. Příplatek za přistýlku je 300,-Kč.

    Rezervaci je možné provést telefonicky na 721 500 150 , faxem na telefonním čísle 466 649 041, nebo emailem: . Potřebujete-li zodpovědět své dotazy, týkající se ubytování a služeb, neváhejte nás kontaktovat.