Pension Austria - kvalitní a dostupné ubytování v centru

Chystáte se na rodinný výlet, pracovní cestu nebo romantický víkend do „města perníku“ Pardubic a potřebujete hezké, čisté a kvalitní ubytování Pardubice? Doporučujeme Vám Pension Austria.

Ubytování v Pardubicích v Pensionu Austria

Pension Austria, který se nachází nedaleko samého centra a přesto v klidné části města Pardubic, poskytuje příjemné, útulné a ověřené ubytování. Všechny zajímavosti a vyžití máte díky poloze penzionu na dosah ruky, takže svůj automobil můžete nechat na soukromém vnitřním parkovišti pensionu. To je dostupné z ulice Hronovická.

Jaké Pension Austria nabízí ubytování?

 • 7x dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky
 • 4 apartmány
 • Chcete pokoj s vanou nebo sprchou? Není problém, vybrat si u nás můžete dle vlastního přání. Každý pokoj je vybaven Wi-Fi a TV se satelitem. Zázemí pokojů je vhodné jak pro relaxaci, tak i pro cestující obchodní, kteří potřebují i po schůzkách pracovat. Ubytování v Penzionu je moderní a kvalitní a uspokojí i ty nejnáročnější hosty.

  Jak se budete stravovat v Pensionu Austria

  Snídaně jsou podávány formou bufetu v jídelně penzionu. K obědu si můžete dopřát jak českou klasiku, tak i něco ostřejšího. Ve stejné budově jako sídlí Penzion Austria, je také stylová mexická restaurace LaCabaňa, kde si můžete dát oběd i večeři. Restaurace LaCabaňa je pardubáky velmi oblíbená, a proto doporučujeme předchozí rezervaci místa. V roce 2013 byla Restaurace LaCabaňa vyhlášena 3.nejlepší východočeskou restaurací, takže se můžete těšit na opravdový gastronomický zážitek.

  Podívejte se na virtuální prohlídku Penzionu Austria

  Jestliže chcete mít 100% jistotu, že ubytování v našem penzionu je opravdu kvalitní, prohlédněte si naši virtuální prohlídku penzionu. Věříme, že Vás prohlídka přesvědčí o tom, že jste si vybrali opravdu dobře.

  Objednání ubytování v Pardubicích

  Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte 721 500 150.