Penzion Austria Pardubice - 2lůžkové pokoje

Jezdíte pravidelně do Pardubic a pokaždé hledáte ubytování, aby odpovídalo Vašim představám? Sháníte kvalitní ubytování v Pardubicích s příjemným personálem? Ať už jedete do Pardubic z jakéhokoliv důvodu, penzion Austria Vás rád ubytuje.

Ubytování v Pardubicích

Penzion Austria Vám nabídne ubytování v samém centru Pardubic, nachází se pár minut od nejfrekventovanější části Pardubic. Během několika minut máte k dispozici kino, divadlo, banky, různé restaurace, ale i obchodní domy, Zelenou bránu či Pardubický zámek. Zkrátka vše je na dosah ruky.

Parkování je v rámci ubytování v penzionu Austria samozřejmě zcela zdarma. Odpadnou Vám tedy i poplatky za parkovné během Vašeho pobytu v Pardubicích.

Je pro Vás důležité mít na pokoji WiFi připojení? Víme, že business je v dnešní době velmi důležitý a bez připojení k internetu snad už obchodovat ani nelze, proto máte k dispozici připojení po dobu celého pobytu zdarma.

Typ ubytování

Navštívíte Pardubice s manželkou na prodloužený víkend? Nebo snad cestujete s obchodním partnerem? Chystáte se do Pardubic s celou rodinou či přáteli?

Penzion Austria nabízí kvalitní ubytování v:

  • dvoulůžkových pokojích
  • apartmánech

Dvoulůžkové pokoje

Pokoj je vybavený veškerým komfortem, jako je vlastní koupelna (kde si můžete zvolit sprchový kout či vanu), televize se satelitním přijímačem a WiFi.

Abyste měli jistotu, že se Vám bude ubytování ve dvoulůžkovém pokoji líbit, můžete si prohlédnout virtuální prohlídku dvoulůžkového pokoje. Vybrat si můžete ze 7 pokojů.

Apartmány

Apartmány jsou plně vybavené a doporučujeme je spíše k dlouhodobému pobytu. Vybrat si můžete ze 4 luxusních apartmánů, které mají vlastní kuchyň s obývacím pokojem, dále pokoj s dvoulůžkem a jeden pokoj se dvěmi oddělenými postelemi.

Rezervace ubytování Pardubice

Pro rezervaci ubytování nás stačí kontaktovat na telefonním čísle 721 500 150 popřípadě pomocí kontaktního formuláře uvedeného na našich stránkách.