Prázdninové ubytování – Pardubice a okolí

Pojedete o prázdninách do Pardubic? Navštivte město kultury, sportu i historických památek.

Toto vše najdete v Pardubicích, ale i v blízkém okolí (Kunětická hora – historický hrad, kde se hraje divadlo, ale i jízda na koních a golf, Lázně Bohdaneč – nejen wellness a léčení pohybového ústrojí, ale i přírodní rezervace, Kladruby nad Labem – hřebčín, a spoustu dalšího.) Velice důležité je předem si zajistit ubytování Pardubice, protože ubytování v Pardubicích v prázdninových měsících bez rezervace je velmi obtížné.

Pension Austria

Nejen pro rodinný prázdninový pobyt v Pardubicích je ideálním řešením ubytování v Pensionu Austria.
Pension Austria nabízí svým hostům 7 moderně zařízených dvoulůžkových pokojů a 4 apartmány s koupelnou či sprchovým koutem (dle přání hostů), televizí se satelitním programem a Wi-fi internetovým připojením.

Stravování během pobytu v pensionu Austria

Ubytování v Pensionu Austria je možné objednat bez nebo se snídaní. Snídaně je podávána v salonku formou švédského stolu. Obědy a večeře nabízí svým hostům stylová mexická restaurace La Cabaňa v areálu pensionu Austria. Zde jsou podávány klasické jídla, dle přání hostů dietní menu a mexické speciality. Restaurace La Cabaňa jistě splní všechna Vaše přání a jistě uspokojí i náročné hosty.

Umístění ubytování Pardubice

Pension Austria se nachází přímo uprostřed centra Pardubic. Velice výhodným umístěním umožňuje návštěvníkům Pardubic zhlédnout většinu pamětihodností města pěšky.
Své auto můžete zaparkovat na soukromém parkovišti Pensionu Austria a během svého prázdninového ubytování v Pardubicích si odpočinout od stresu v silničním provozu.

V blízkém okolí Pensionu Austria je Zelená brána, Pardubický zámek, historické Pernštýnské náměstí, plavecký areál s wellness, Městské divadlo, kavárny, kluby, vinárny, nákupní centra nebo cokoliv dalšího, co by Vás mohlo během prázdninového ubytování v Pardubicích zajímat.

Pension Austria je velice zajímavý pro své hosty i příznivými cenami za ubytování Pardubice. A je možné za příplatek umožnit i pobyt Vašemu pejskovi. Navštivte webové stránky našeho pensionu a zarezervujte si ubytování v Pardubicích ještě dnes.