Trávení volného času a dovolené je důležitou součástí lidského života. Pobytem v přírodě, a zvláště pak aktivně stráveným, výrazně přispějete k obnově fyzických i duševních sil. V poslední době je stále populárnější trávení volného času aktivním způsobem, při nějaké sportovní činnosti. Jednou za takových aktivit je třeba jízda na koni a různé aktivity s koňmi. Právě takové aktivity nabízí stáj Newport v Beskydech.

Tábory s koňmi

Velice oblíbené jsou víkendové nebo prázdninové tábory k koňmi v přírodě. Tyto tábory má také stáj Newport ve své nabídce a to po celý rok. Zajímavé a oblíbené tábory s koňmi nabízí tato stáj po celý rok, i po dobu jarních a podzimních prázdnin nebo o velikonocích. N těchto táborech se dětí naučí základní dovednosti při jízdě na koni, osvojí si základní povely k ovládání koně a zkusí si také celodenní péči o svěřeného koně. Tyto aktivity s koňmi děti velice baví a mají jednoznačně pozitivní vliv na zdraví dětí.

Zajímavé ubytování v Beskydech

Na tomto ranči se můžete také ubytovat ve stylových pokojích přímo na ranči v Beskydech. Ubytování je v provozu celoročně a to včetně stravování. Pokud využijete nabídku ubytování Beskydy na ranči Newport, získáte zajínavé bonusy při aktivitách koňmi.

Ubytování v dřevostavbě

Zajímavé ubytování nabízí také stylové dřevostavby v Beskydech. Tyto dřevostavby slouží k ozdravným pobytům pro lidi s dýchacími potížemi. Pobyt v dřevostavbě jednoznačně prospívá zdraví a má pozitivní vliv na dýchání. Věříme, že Vám pobyt a ubytování v Beskydech přinese jen radostné zážitky na celý život.