Ubytování na chalupě Dolní Morava

Top turistickým střediskem Pardubického kraje se v posledních letech stala Dolní Morava.
V zimě zde návštěvníci oceňují lyžování bez front ve dvou střediscích - Ski Sněžník a Větrný Vrch a vyžití najdete i v létě, a to celá rodina.

Vybavení ski areálů Dolní Morava

Jsou zde dvě čtyřsedačkové lanovky, vleky, 10 km zasněžovaných sjezdovek všech obtížností - od sjezdovek vhodných pro děti, až po nejprudší sjezdovku v ČR. Sáňkařská a bobová dráha, tři dětské skiparky, lyžařské školy, půjčovny a servis lyží. Nádherné výhledy do panenské krajiny si užijete na 40km udržovaných běžkařských drah. V létě si užijete adrenalin v lanovém centru,, na kolech na single trails, děti se vyřádí v Mamutíkově vodním parku. Klid si můžete užít v místních lesích plných hub a lesních plodů, na turistických trasách či značených cyklostezkách.

Ubytování Dolní Morava

Ubytování Chalupa Dolní Morava najdete v klidném místě nedaleko centra obce Dolní Morava. Hned za chalupou je veliká louka, sahající až k lesu. Přímo v nejbližším okolí chalupy je možnost krásných procházek a vyhlídek, i pokud máte mimčo v kočárku - je zde nevyužívaná asfaltovaná cesta do nádherného údolí Mlýnického potoka. 300 metrů od chalupy Dolní Morava je tenisový kurt s umělým povrchem, fotbalové hřiště a dětské hřiště. V zimě je zde ledová plocha pro bruslení.

Chalupa Dolní Morava

Chalupa Dolní Morava Vám nabízí nadstandardní ubytování v soukromí.
Chalupa k pronajmutí je nově postavena, má půdorys do „L“ a je rozdělena na dvě zcela samostatné poloviny. Každá polovina chalupy má svůj samostatný vchod z jiné strany, privátní saunu, svou privátní terasu s posezením a zahradu na opačné straně chalupy. Také vnitřní uspořádání chalupy a stavební provedení zaručuje Vaše plné soukromí a klid. V každé polovině chalupy je patrový byt o ploše 120m2: 4 + kk + 2 WC + koupelna + SAUNA jen a jen pro Vás. Ve 3 ložnicích je 6 řádných lůžek + 2-4 lůžka na rozkládací lamelové pohovce v obýváku - zde je i Full HD Smart TV s wi-fi 48" - 121 cm s USB a HDMI vstupy a krbová kamna. Pronájem každé poloviny chalupy umožní komfortní celoroční ubytování až 8-10 osob. Celkem jsme schopni ve 3 objektech ubytovat až 24 osob.www.chalupa-dolni-morava.cz.

Zaujala Vás naše nabídka ubytování?

Ať už se chcete ubytovat na Chalupě Dolní Morava v zimě či v létě, kontaktujte nás na telefonním čísle 603 243 650!