Ubytování na služební cestu do Pardubic

Čeká vás pracovní cesta do východočeské metropole Pardubice, města pánů z Pardubic a Pernštejnů a potřebujete kvalitní, plnohodnotné a odpovídající ubytování? Vhodnou variantou je Pension Austria, který vám poskytne komfort pro práci i odpočinek.

Ubytování v Pardubicích v Penzionu Austria

Pension Austria, který se nachází v klidné části města, pár minut chůze od centra a historické části města Pardubice, vám zajistí lety ověřené a příjemné ubytování Pardubice. Díky poloze Penzionu Austria a jeho soukromému vnitřnímu parkovišti, které je dostupné z ulice Hronovická.

Penzion Austria nabízí ubytování v:

  • 7 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky
  • 4 apartmánech

Vybavení pokojů v Pensionu Austria

Naši hosté mají možnost výběru pokoje s vanou nebo sprchou. V každém pokoji je k dispozici Wi-Fi a TV se satelitem. Díky zázemí pokojů můžete vyřídit pracovní záležitosti, ale také relaxovat a užívat si klidu. Moderní a kvalitní vybavení tak uspokojí i velice náročné hosty jak z řad obchodních cestujících, turistů, tak i celých rodin.

Stravování v Penzionu Austria

Snídaně podáváme formou bufetu v jídelně penzionu. Je libo k obědu či večeři česká klasika nebo máte chuť na něco pikantnějšího? V případě, že se ubytujete v Pardubicích v Pensionu Austria, máte možnost obojího.
Pension Austria sídlí ve stejné budově jako pardubáky oblíbená stylová mexická restaurace LaCabaňa, kam si můžete dojít na pracovní oběd nebo večeři. Restaurace LaCabaňa nabízí především mexickou kuchyni, ale také českou klasiku, která nemůže chybět. Restaurace LaCabaňa byla v roce 2013 vyhlášena 3. nejlepší Východočeskou restaurací, takže se máte opravdu nač těšit.

Virtuální prohlídka Penzionu Austria

Pokud si chcete být opravdu jisti kvalitou ubytování, podívejte se na naši virtuální prohlídku penzionu. Přesvědčte se, že jste si vybrali opravdu dobře. Můžete se tak těšit na svůj pokoj. Virtuální prohlídku naleznete na našich stránkách.

Objednání ubytování v Pardubicích

Užijte si služební cestu ve stylovém penzionu, který vám zaručí komfort pro práci i odpočinek. Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte 721 500 150.