Ubytování Pardubice - tipy na ubytování v centru

Chystáte se do východočeské metropole Pardubic a sháníte kvalitní ubytování v centru města Pardubic? Potom si objednejte pokoj nebo apartmán v Pensionu Austria.

Ten se nachází ve velmi klidné lokalitě, několik minut pěšky od historické části a samotného centra města Pardubice.

Ubytování v Penzionu Austria

Zázemí pokojů Vám poskytne prostor pro odpočinek a relaxaci, ale zároveň zde můžete vyřídit pracovní záležitosti.

K dispozici je v každé pokoji Wi-Fi a TV se satelitem. Vybrat si můžete útulné pokoje s vanou nebo sprchovým koutem. Vybavení našich pokojů uspokojí i náročnější klientelu z řad turistů, celých rodin i obchodních cestujících. Vybrat si můžete ze:

  • 7 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky
  • 4 apartmánů

Virtuální prohlídka Pensionu Austria

Nekupujte zajíce v pytli a přesvědčte se o kvalitě ubytování Pardubice sami, pomocí virtuální prohlídky penzionu. Zjistíte tak, že jste si vybrali dobře. Dopředu si můžete vybrat konkrétní pokoj, který Vám rádi zarezervujeme, bude-li ve vašem termínu volný.

Ceny pokojů zahrnují snídani a parkování zdarma ve vnitřním bloku penzionu. V případě, že budete chtít dlouhodobé ubytování v Pardubicích, je možné domluvit se na ceně. Vašeho čtyřnohého mazlíčka nemusíte nechávat samotného doma.

Stravování v Pensionu Austria

V Pensionu Austria je zajištěno celodenní stravování. Záleží pouze na Vašem výběru.
Snídaně podáváme formou bufetu v jídelně penzionu. Jestliže budete chtít zajistit také obědy a večeře, můžeme Vám zarezervovat stůl v mexické restauraci LaCabaňa. Mexická restaurace sídlí ve stejné budově jako penzion. Věříme, že si na místních specialitách pochutnají i opravdoví gurmáni, protože v roce 2013 byla restaurace vyhlášena 3. nejlepší východočeskou restaurací.

Objednávka ubytování

Chcete-li se před rezervací ubytování na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Jestliže jste již pevně rozhodnuti, že Pension Austria je pro vás tou správnou volbou, můžete si pokoj rovnou zarezervovat. Těšíme se na vaši návštěvu!