Ubytování v centru Pardubic s parkováním

Ať už Vás láká cesta do Pardubic z jakéhokoliv důvodu, nenechte si ujít ubytování v centru Pardubic, a to v pensionu Austria.
Pension Austria nabízí velice komfortní ubytování Pardubice za přijatelné ceny s možností parkování zdarma přímo v prostorách penzionu!

Pardubice, město perníku, je velice vyhledávanou lokalitou pro kulturní zážitky (jako je divadlo, zámek či muzeum), sportovní vyžití (aqua centrum, lední hokej, Zlatá přilba či Velká pardubická), odpočinek a výstavy.
Pokud toho chcete během návštěvy stihnout více, pak si nezapomeňte zajistit ubytování v Pardubicích.

Pension Austria - skvělé ubytování za příznivou cenu

Pension Austria je plně zařízený penzion, ve kterém si můžete vybrat ubytování Pardubice z dvoulůžkových pokojů či apartmánů.

  • Apartmány
  • Apartmány v našem penzionu jsou plně vybavené a určeny spíše pro dlouhodobé pobyty. Avšak to neznamená, že si apartmán v pensionu Austria nemůžete objednat na jednu noc.
    Chcete-li si odpočinout v luxusu, pak si zarezervujte náš apartmán, který patří ve středu Pardubic k nejlépe vybaveným.

  • Dvoulůžkové pokoje
  • Vybrat si můžete ze 7 dvoulůžkových pokojů s vanou či sprchovým koutem, vybavenými televizí, satelitním připojením včetně internetového připojení. To vše je v ceně ubytování Pardubice v Pensionu Pardubice.

Parkování v rámci našeho ubytování Pardubice

Naši hosté, kteří se u nás ubytují, mají parkování ve dvoře po celou dobu pobytu zcela zdarma! V centru Pardubic není lehké najít vhodné parkování a bez poplatku ho snad ani nenajdete.

Lze si ubytování zajistit včetně jídla?

Při rezervaci ubytování v Pensionu Austria máte možnost výběru pobytu se snídaní či bez snídaně. Pro oběd i výbornou večeři můžete zvolit mexickou restauraci, kterou najdete přímo v prostorách našeho penzionu. Mexická restaurace La Cabana sdílí stejný vchod z ulice Smilova stejně jako náš penzion.

Zarezervujte si ubytování Pardubice na telefonním čísle +420 721 500 150 nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře včas.