Ubytování v Pardubicích na prodloužený víkend

Chcete si odpočinout o prodlouženém víkendu bez starostí, v příjemném prostředí a přitom poznat město Pardubice? Lákají Vás historické památky (zámek, Pernštýnské náměstí, Zelená brána), kulturní akce (Východočeské divadlo, kina, galerie) nebo sportovní a společenské akce (Čez Aréna, Plavecký areál s welness, dostihové závodiště Velké pardubické, plochodrážní stadion Zlaté přilby či Afi palác a pardubický parník Arnošt)?
Pak se ubytujte v penzionu Austria v samém centru Pardubic.

Ubytování v pensionu Austria

O Vaše ubytování v centru města Pardubic o prodlouženém víkendu se velice dobře postarají v útulném Pensionu Austria.
Pension Austria má pro Vás výběr luxusního ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech.

Vybavení pensionu Austria

Pokoje i apartmány jsou nadstandardně vybaveny.
Mají vlastní koupelny s vanou či sprchovým koutem (záleží na výběru hosta), dále televizi včetně satelitního vysílání i bezdrátové připojení k internetu zdarma.

Ubytování je možné objednat buď se snídaní, která je zde podávána ve stylovém prostředí formou bufetu, nebo bez snídaně. Rozhodnutí, jestli si objednáte ubytování se snídaní nebo bez je jen na Vás.

Pension Austria nabízí v budově pensionu i možnost obědů a večeří v Mexické restauraci La Cabaňa. Hosté restaurace mají na výběr buď klasickou kuchyni nebo místní speciality dle momentální chuti a nálady.

Parkování během ubytování v Pardubicích

Díky ubytování v penzionu Austria je možné zaparkovat Vaše auto na bezplatném parkovišti. Vzhledem k velice příhodné poloze pensionu Austria v centru města Pardubic nebudete ani své auto, během prodlouženého víkendu, potřebovat. Téměř všechny pardubické zajímavosti jsou v dosahu pensionu Austria asi do 1 km.

Nejen pobyt ve velice příjemném prostředí pensionu Austria, ale i procházka pardubickými ulicemi, přispějí jistě k Vašemu odpočinku, během prodlouženého víkendu v Pardubicích. Déle již neváhejte a zarezervujte si svůj pobyt v pensionu Austria. Jako bonus Vám poskytneme na víkendové pobyty slevu na ubytování.