Pokoje v Pensionu Austria

Penzion AUSTRIA v centru Pardubic nabízí kvalitní a cenově dostupné ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech.

Pokoje jsou vybaveny veškerým komfortem od vlastní koupelny s možností volby vany nebo sprchového koutu, televize i se satelitním přijímačem a Wi-fi internet na pokoji zcela zdarma.

Virtuální prohlídka 2lůžkového pokoje v penzionu Austria

Prohlédněte si typický dvojlůžkový pokoj v našem penzionu pomocí virtuální prohlídky. Stačí kliknout do obrázku a pohybovat se pomocí šipek a kurzoru.


Zvětšit mapu

Dvoulůžkové pokoje

K dispozici je vám také 7 dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny veškerým komfortem od vlastní koupelny s volbou vany nebo sprchového koutu, televizí, satelitním připojením a wi-fi internetem na pokoji zcela zdarma.

Apartmány

Penzion Austria má vedle standardních dvoulůžkových pokojů také 4 nadstandardně, plně vybavené apartmány vhodné zejména pro dlouhodobější pobyty. Součástí apartmánů je i kuchyně s obývacím pokojem, pokoj s dvoulůžkem a pokoj se dvěmi oddělenými postelemi, které využijí např. děti. Apartmány v pensionu Austria patří ve středu města Pardubic mezi nejlépe vybavené.