Pension Austria Pardubice - kvalitní a dostupné ubytování v centru Pardubic

Pension Austria nabízí ubytování v 7 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech. Všechny pokoje mají k dipozici TV a satelitní vysílání. Hosté mají možnost si vybrat pokoj s vanou nebo se sprchovým koutem. Pokoje si můžete prohlédnout v naší galerii.

Zvýhodněné ceny ubytování v penzionu Austria Pardubice

Využijte naší akční nabídky a ubytujte se v našem penzionu přes víkend! Prožijte víkend v Pardubicích a ušetřete až 400 Kč na osobu za ubytování. Podrobnosti naleznete v našem ceníku ubytování.

Penzion Austria se nachází jen pár minut chůze od nejfrekventovanější části města Pardubice, a tak nemusíte řešit dojíždění a parkování, když si chcete vyrazit večer za kulturou třeba do divadla, kina nebo klubu. Během chvilky jste na hlavní třídě, kde najdete banky, restaurace, poštu, nákupní centra nebo cokoliv jiného, co by vás mohlo během Vaší návštěvy Pardubic zajímat.

Parkování zdarma

parkování v Pensionu AustriaHosté ubytovaní v našem penzionu mohou zdarma parkovat ve dvoře.

Příjezd na parkoviště je z ulice Hronovická, jak je patrné z naší mapky, kterou si můžete zvětšit kliknutím.

Wi-fi internet na pokoji zdarma

Všechny pokoje mají k dispozici bezdrátové připojení k internetu, a tak si můžete v klidu přečíst emaily, vyřídit pracovní záležitosti nebo jen surfovat pro zábavu, aniž byste museli kamkoliv chodit.

Snídaně, obědy a večeře v budově penzionu

Snídaně se podává formou bufetu v jídelně v přízemí penzionu. Při rezervaci ubytování máte na výběr mezi variantou ubytování se snídaní nebo bez snídaně.
Pokud se vám nechce chodit do města na oběd či večeři, můžete si pochutnat v Mexické restauraci La Cabaňa, která má společný vchod z ulice Smilova jako náš penzion.

Jídelna penzionu Austria

Restaurace La Cabaňa