Ubytování v penzionu přímo v centru Pardubic!

Penzion Austria - kvalitní ubytování za dostupnou cenu!

Chystáte se do Pardubic a hledáte cenově dostupné ubytování v penzionu, kde se můžete spolehnout, že cena ubytování odpovídá kvalitě poskytovaných služeb a zároveň nechcete bydlet nikde na okraji města? Pak je pardubický penzion Austria pro vás skvělou volbou!

Ubytování v centru Pardubic s vlastním parkovištěm

Penzion Austria se nachází v klidné části Smilovy ulice, která je přímo napojena na Třídu Míru, jež je považována za srdce Pardubic. Na dosah máte Pernštýnské náměstí, ale i obchodní centrum AFI. V okolí penzionu Austria najdete celou řadu dobrých restaurací a firem poskytujících rozličné služby.

Ačkoliv byste díky výhodné poloze našeho penzionu vůbec nemuseli řešit parkování, protože to budete mít kamkoliv do centra blízko pěšky, nabízí náš penzion parkování zdarma pro hosty ubytované v našem penzionu.

Virtuální prohlídka penzionu Austria

Přesvědčete se sami, že se Vám bude v našem penzionu líbit! Připravili jsme pro vás virtuální prohlídku penzionu Austria, a tak se můžete z pohodlí svého domova či kanceláře virtuálně projít celým naším penzionem a prohlédnout si jak pokoje, ve kterých nabízíme ubytování, tak restauraci, ve které podáváme snídaně nebo zahrádku ve dvoře, kde můžete v horkých letních dnech relaxovat.

Navštivte také naši galerii a prohlédněte si pokoje a apartmány v našem penzionu.