Chystáte se v dubnu do Pardubic? Rezervujte si včas ubytování!

Máte v plánu v měsíci dubnu přijet do Pardubic na obchodní jednání, za zábavou či na prodloužený víkend? Potom jistě budete potřebovat ubytování v Pardubicích.
Hledáte ubytování v příjemném prostředí s možností celodenního stravování, a to vše za rozumnou cenu? Toto vše se Vám nabízí přímo v historickém centru Pardubic v Penzionu Austria.

Ubytování Pardubice

Poloha Pensionu Austria je ideální v tom, že můžete své auto nechat na soukromém parkovišti penzionu a pohybovat se pouze pěšky. Vše, co je třeba, jak pro služební, tak rekreační pobyt, je odtud velice blízko – banky, pošta, kavárny, vinárny, divadlo, kluby, historická část města s Pernštýnským náměstím a se zámkem, plavecký areál s wellness a podobně.

Pension Austria nabízí moderní a kvalitní ubytování Pardubice v 7 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmánech, které jsou vybaveny veškerým komfortem (vlastní koupelna s možností volby vany či sprchového koutu), televizí se satelitním programem a připojením na internet.

Jaké stravování nabízí Pension Austria

Ubytování Pardubice je možné volit bez snídaně nebo se snídaní. Snídaně v Pensionu Austria se podává formou bufetu ve stylovém salonku.
Další jídla, jako jsou oběd a večeře, si můžete dopřát také přímo v prostorách penzionu, zde totiž sídlí mexická restaurace La Cabaňa. Na specialitách si pochutná opravdu každý.

Jako bonus nabízí Penzion Austria víkendové pobyty ve dvoulůžkových pokojích se slevou. Využijte naší nabídky a navštivte Pardubice, město perníku. Sami budete překvapeni, co vše Vám Pardubice nabídnou.

Rezervace ubytování Pardubice

Možností, jak provést rezervaci ubytování v pardubickém Pensionu Austria je hned několik. Kontaktovat nás a rezervovat ubytování můžete :

  • telefonicky
  • emailem
  • prostřednictvím kontaktního formuláře
  • faxem

Déle neváhejte a přijeďte do Pardubic do Penzionu Austria. Těšíme se na Vás.