Luxusní ubytování přímo v centru Pardubic

Čeká vás osobní nebo pracovní cesta do města perníku a očekáváte od svého ubytování Pardubice, že bude blízko nebo přímo v centru, příjemné a luxusní. Pak již nemusíte hledat, protože toto vše vám poskytne ubytování v Penzionu Austria.

Ubytování v Pardubicích v Penzionu Austria

Penzion Austria se nachází v těsné blízkosti hlavní třídy města, ale přesto poskytuje klid a ničím nerušený pobyt v oblíbené části Pardubic.

Veškeré pozoruhodnosti a vyžití jsou tak díky umístění penzionu v úplné blízkosti. Váš vůz můžete proto s klidem zaparkovat na soukromém vnitřním parkovišti a užít si pobyt bez ježdění. Soukromé parkoviště penzionu je dostupné z ulice Hronovická.

Ubytování v Penzion Austria

Na výběr máte ze 7 dvoulůžkových pokojů a 4 apartmánů, z nichž každý je vybaven TV a satelitním vysíláním a v dnešní době také nepostradatelnou Wi-Fi.

Vybrat si můžete zda chcete pokoj se sprchou nebo vanou. Ubytování je vhodné jak pro obchodníky, kteří potřebují po pracovních schůzkách ještě pracovat, tak pro relaxaci po prožitém dni. Penzion Austria poskytuje moderní a kvalitní ubytování a splňuje očekávání i u nejnáročnější klientely.

Stravování v Penzionu Austria

Vybrat si můžete ubytování bez snídaně nebo se snídaní. Jestliže zvolíte variantu se snídaní, bude snídaně probíhat v jídelně penzionu, a to formou bufetu.
Také oběd nebo večeři si můžete dát v místě pobytu. Uspokojíme návštěvníky, kteří mají rádi českou klasiku, ale i ty, kteří chtějí něco exotičtějšího a ostřejšího. Toto vše naleznete v oblíbené mexické restauraci LaCabaňa. Vzhledem k velké oblíbenosti mexické restaurace doporučujeme předchozí zarezervování míst pro vás a vaše hosty. O kvalitě restaurace také svědčí fakt, že v roce 2013 byla vyhlášena 3.nejlepší východočeskou restaurací. Jistota, že zažijete gastronomický zážitek je tak 100%.

Chcete vědět, jak vypadají pokoje?

Jestliže vás zajímá, jak naše pokoje a apartmány vypadají, podívejte se na si naši virtuální prohlídku a přesvědčte se, že jste s výběrem Pensionu Austria neudělali chybu.

Objednání ubytování v Pardubicích

Kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo volejte 721 500 150.