Najděte si ubytování v centru Pardubic

Pojedete do Pardubic za obchodem nebo za poznáním? Potom je třeba nejdříve si najít kvalitní a příjemné ubytování v Pardubicích a pokud možno v centru města.

Pension Austria

Vaše požadavky na kvalitní a příjemné ubytování v centru města splní bezezbytku Pension Austria.
Poloha Penzionu Austria je ideální v tom, že můžete bez obav své auto ponechat na soukromém parkovišti penzionu Austria a pohybovat se po centru Pardubic pouze pěšky. Vše, co je třeba, jak pro služební, tak poznávací a rekreační pobyt, je odtud velice snadno dosažitelné – pošta, banky, kavárny, vinárny, Městské divadlo, kluby, historická část města s Pernštýnským náměstím, Zelenou bránou a se zámkem, které je památkovou rezervací, plavecký areál s wellness, navíc celým městem vedou cyklistické stezky, které je možné využít nejen pro jízdu na kole, ale i na kolečkových bruslích apod.

Nabídka ubytování v Pensionu Austria

Pension Austria nabízí pro Vaše pohodlí ubytování v:

  • 7 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky
  • 4 apartmánech, které jsou moderně a příjemně zařízené včetně TV se satelitním příjmem a bezplatným internetovým připojením

Pokoje i apartmány mají vlastní koupelny dle přání hostů s vanou nebo sprchovým koutem. Zdejší kvalitní a moderní ubytování Pardubice uspokojí jistě i velice náročné hosty od obchodních cestujících, přes turisty a jistě také i rodiny s dětmi. Je zde i možnost ubytovat se i s rodinným psím kamarádem.

Další výhodou ubytování v pensionu Austria je možnost volby ubytování buď se snídaní – forma bufetu ve stylové jídelně, nebo bez snídaně.

Stravování přímo v pensionu Austria

Ke kvalitnímu ubytování patří i kvalitní gastronomické služby. Toto spojení Penzion Austria beze zbytku splňuje. Obědy a večeře Vám nabídne stylová mexická restaurace La Cabaňa, jež je umístěna v areálu Penzionu Austria. Nabízená menu uspokojí jistě i ty nejnáročnější zákazníky. Lze si zde objednat nejen stylovou mexickou kuchyni, ale i českou klasickou kuchyni. V restauraci La Cabaňa pamatují i na hosty s dietou či vegetariány.

Ubytujte se v našem krásném Pensionu Austria. Pro rezervaci ubytování nás kontaktujte na telefonním čísle 721 500 150 nebo emailem .