Pension Austria - ubytování s restaurací v přízemí

Kvalitní ubytování v centru Pardubic včetně luxusní mexické restaurace v přízemí nabízí Pension Austria! Spoustu potencionálních hostů hledá ubytování v Pardubicích i s možností dobrého oběda či večeře.
Nezáleží na tom, z jakého důvodu jste do města perníku zavítali, ale zajisté oceníte možnost večeře v místě ubytování, aniž byste se museli přezouvat.

Ubytování Pardubice v pensionu Austria

Náš pension Austria je skvěle umístěn, a to přímo ve středu města. Nemusíte se ale bát, že nebudete mít po svém příjezdu kam zaparkovat. V rámci našeho ubytování Vám poskytneme parkování přímo v místě penzionu zcela zdarma.

Pro své ubytování Pardubice si můžete vybrat mezi dvoulůžkovým pokojem či luxusně zařízeným apartmánem. Všechny pokoje jsou kvalitně vybavené, takže záleží jen na Vás, jaký komfort pro své ubytování zvolíte!

Dvoulůžkové pokoje

Naše dvoulůžkové pokoje jsou komfortně vybavené. Samozřejmostí je WIFi, televize se satelitním připojením a dle požadavku si můžete vybrat sprchový kout nebo vanu.
Na výběr máte ze 7mi dvoulůžkových pokojů.

Apartmány

Svým hostům nabízíme plně vybavené 4 apartmány, které se skládají z kuchyně, obývacího pokoje, dvoulůžkového pokoje a pokoje, který má 2 oddělené postele. Samozřejmostí je i vlastní koupelna!

Mexická restaurace v pensionu Austria

Přímo v místě ubytování mají hosté k dispozici mexickou restauraci, která nabízí nejen mexické speciality, ale i klasickou českou kuchyni, jídlo pro vegetariány a s jídlem myslí i na děti. Mexická restaurace La Cabana byla vyhlášena jako nejlepší restaurace minulých let, proto ochutnejte jídlo v restauraci i Vy! Na výběr máte ze specialit, denního menu, lehkých pokrmů či klasických jídel.

Rezervaci ubytování v Pardubicích můžete provést několika způsoby, a to telefonicky na telefonním čísle 721 500 150, prostřednictvím kontaktního formuláře nebo pomocí emailu.