Rezervujte si včas ubytování před Velkou pardubickou

Milovníci koní již netrpělivě vyhlížejí ve svých kalendářích datum 11.10.2015, kdy se poběží 125. Velká pardubická s Českou pojišťovnou. Jestliže nejste místní nebo z blízkého okolí, doporučujeme Vám zarezervovat si ubytování v Pardubicích zavčasu, protože v tomto období jsou v Pardubicích penziony i hotely beznadějně plné.

Jestliže chcete sportovní zážitek završit i příjemným ubytováním, zarezervujte si ubytování v Penzionu Austria.

Dostupnost penzionu Austria na Velkou pardubickou

Penzion Austria se nachází v centru města Pardubice, nedaleko hlavní třídy, i přesto Vám zaručíme klidný a ničím nerušený pobyt v oblíbené části Pardubic.

Dostihové závodiště Pardubice se nachází pár minut jízdy místním MHD, konkrétně autobusovou linkou číslo 8, 14 nebo 88. V rámci Velké pardubické také budou posíleny spoje za podpory Dopravního podniku města Pardubic. Na závodiště se také dostanete vlastním vozem, parkování je zajištěno na několika odstavných parkovištích.

V Penzionu Austria můžete s klidem zaparkovat na soukromém vnitřním parkovišti. Soukromé parkoviště penzionu je dostupné z ulice Hronovická.

Ubytování v Penzionu Austria

Vybrat si můžete ubytování ze:

  • 7 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky
  • 4 apartmánů

Zázemí pokojů poskytuje prostor pro odpočinek a relaxaci. Každý pokoj má k dispozici Wi-Fi a TV se satelitem. Jestliže se raději sprchujete než koupete ve vaně, máme pro Vás pokoj se sprchou. Jestliže jste naopak milovník horké koupele, máte k dispozici pokoj s vanou. Vybavení našich pokojů uspokojí i náročnější klientelu z řad turistů, celých rodin i obchodních cestujících.

Stravování v Penzionu Austria

Celodenní stravování je v Penzionu Austria zajištěno.
Snídaně podáváme v jídelně penzionu formou bufetu. Obědy a večeře pro Vás můžeme zarezervovat v restauraci LaCabaňa, která se specializuje na mexickou kuchyni, ale i české speciality naleznete jídelním lístku restaurace. Mexická restaurace LaCabaňa sídlí ve stejné budově jako penzion, takže nemusíte docházet nikam daleko. V roce 2013 byla restaurace vyhlášena 3. nejlepší východočeskou restaurací, pochutná si zde i opravdový gurmán.

Objednávka ubytování Pardubice

Chcete-li se před rezervací ubytování na cokoliv zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Jestliže jste již pevně rozhodnuti, že Penzion Austria je pro vás tou správnou volbou, můžete si pokoj rovnou zarezervovat. Těšíme se na vaši návštěvu!