Ubytování Pardubice

Plánujete cestu do Pardubic na obchodní jednání, na víkend ve dvou nebo na rodinný výlet s ubytováním v Pardubicích? Potom je nutné zařídit si předem ubytování Pardubice.

Pesion Austria

Pokud chcete bydlet přímo ve středu města Pardubice, doporučujeme pro Vaše ubytování Penzion Austria. Jeho výhodná poloha je přímo ideální. Na celou dobu pobytu můžete své auto zaparkovat na soukromém parkovišti penzionu Austria, protože téměř vše zajímavé je z Penzionu Austria dostupné pěšky. V okruhu cca 1 km od Penzionu Austria je historická část Pardubic se zámkem, Zelenou bránou, Pernštýnským náměstím a Východočeským divadlem, dále banky, pošta, ČEZ aréna, Městský plavecký areál včetně wellness, zajímavé vinárny, kavárny a kluby.

Ubytování v Pensionu Austria

Penzion Austria nabízí svým hostům ubytování ve 4 apartmánech s možností přistýlky a 7 dvoulůžkových luxusně zařízených pokojích. Kapacita ubytování Pardubice je 25 míst.
K vybavení pokojů a apartmánů samozřejmě patří televize, satelit a internetové připojení. Je zde i možnost výběru pokoje s vanou či sprchovým koutem.

Ceny v pensionu Austria

Penzion Austria je pro své hosty zajímavý i cenově. Cena pokojů bez snídaně pro 1 osobu a noc 1.000,-Kč, pro 2 osoby a noc 1.200,-Kč. Cena apartmánů bez snídaně pro 1 osobu a noc 1.300,-Kč, pro 2 osoby a noc 1.400,-Kč a pro 3 osoby a noc 1.500,-Kč. Při dlouhodobém pobytu je možné domluvit se na ceně ubytování dohodou. Na víkendové pobyty jsou poskytovány zajímavé slevy na ubytování. Ubytování lze platit hotově, kartou či na fakturu.

Pokud máte zájem o obědy a večeře v Penzionu Austria, je Vám k dispozici mexická restaurace La Cabaňa, kde připravují nejen mexické speciality, ale i klasickou kuchyni.
Přijedete-li do Pardubic, ubytujte se v Penzionu Austria. Rádi splníme Vaše přání a požadavky.