Ubytování Pardubice? Jedině pension Austria!

Máte v plánu návštěvu Pardubic služebně nebo chcete přijet na víkend s rodinou? Nezapomeňte si předem zajistit ubytování Pardubice.
Chcete být ubytováni v centru města, aby pro Vás nebylo nikam daleko? Toto Vám bezezbytku splní pension Austria.

Poloha pensionu Austria

Pension Austria se nachází přímo v centru města Pardubice, proto je možná dostupnost pěšky nejen do historické části města, ale i přímo do centra veškerého dění, jako jsou kultura a sport, obchod a další.

Jaké ubytování nabízí pension Austria?

Pension Austria nabízí moderní a velice příjemné ubytování v Pardubicích v nejvyšší kvalitě ve 4 apartmánech a 7 dvoulůžkových pokojích až pro 25 hostů.
Pokoje i apartmány jsou moderně vybaveny s vlastními koupelnami, a to buď se sprchou nebo vanou, dle přání hostů, s televizí včetně satelitního připojení a samozřejmě i internetem. Je možné se ubytovat i s rodinným čtyřnohým přítelem pejskem za příplatek.

Stravování v pensionu Austria

Pension Austria nabízí pro své hosty i komplexní stravování v té nejlepší kvalitě.
Snídaně, které je možné objednat v rámci ubytování, jsou podávané ve formě bufetu přímo ve stylové jídelně přímo v pensionu Austria. Obědy a večeře nabízí svým hostům ve stylové mexické restauraci La cabaňa v areálu pensionu Austria. Zde je možné si objednat nejen pravé mexické speciality z nejkvalitnějších surovin a pravým kořením přímo z Mexika, ale samozřejmě i tradiční české menu, dle přání a chutí hostů. Nezapomínají zde i na přípravu jídel pro dietáře, vegetariány či vegany.

Parkování v době ubytování Pardubice

Pension Austria nezapomíná ani na možnost parkování. Pro své hosty má i soukromé parkoviště v areálu penzionu.

Pension Austria nabízí všem svým hostům opravdu komplexní a příjemné ubytování. Zarezervujte si ubytování na telefonním čísle 721 500 150 popřípadě prostřednictvím kontaktního formuláře.