Ubytování v Pardubicích na Velkou pardubickou

Všichni milovníci koní a dostihových závodů se zajisté nemohou dočkat data 11.10.2015. Tento den je významný tím, že bude probíhat již 125. ročník Velké pardubické na závodišti v Pardubicích.
Jsou pro Vás Pardubice daleko a nechcete řešit dojíždění? Pak si včas zarezervujte ubytování v Pardubicích. Určitě víte, že v tomto období, kdy se běží Velká pardubická, jsou hotely i penziony plně obsazené, proto máte poslední šanci.

Stylový Pension Austria nabízí komfortní ubytování, které si ihned zamilujete. Spojte tedy příjemné s užitečným, dopřejte si klid a vychutnejte si jedinečný sportovní zážitek! Nemyslete na to, kde přenocujete, rezervujte si ubytování v Pensionu Austria!

Stravování v místě pensionu

Vypusťte z hlavy i stravu během ubytování. Stravování máte po celý den zajištěno v areálu penzionu.
Ubytování si můžete rezervovat včetně snídaně, která se podává ve stylovém salonku formou bufetu. Na vynikající oběd a večeři si můžete zajít do vyhlášené mexické restaurace, která je součástí komplexu penzionu! A pokud nejste fandou mexické kuchyně, pak nezoufejte! Mexická restaurace LaCabaňa pro Vás přichystá i pravou českou kuchyni včetně té vegetariánské.

Velká pardubická a dostupnost Pensionu Austria

Náš Pension Austria najdete v samém centru Pardubic. Kousek od penzionu se nachází hlavní třída, kde jezdí v pravidelných intervalech autobusová linka, která Vás dopraví přímo na závodiště. Máte-li auto, parkování je pro Vás zajištěno přímo v areálu penzionu na soukromém parkovišti, a to je po celou dobu ubytování zcela zdarma.
Nemusíte mít obavy, že pro odpočinek budete mít v rámci ubytování málo klidu. Přestože se penzion nachází ve středu města, zaručujeme Vám klidný a nerušený pobyt.

Na dostihové závodiště Pardubice se dopravíte linkou číslo 8,88 a 14. Ve dnech Velké pardubické ale město Pardubice ve spolupráci s Dopravním podnikem posiluje autobusovou dopravu.

Rezervace ubytování Pardubice

Máte-li nějaké doplňující otázky týkající se ubytování, pak nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 721 500 150, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.
Pokud nechcete na nic čekat, rezervujte si ubytování co nejdříve!