Zajeďte si na Vánoční nákupy do Pardubic a ubytujte se u nás!

Vánoční svátky se kvapem blíží a vy již přemýšlíte, jaké vánoční dárky nakoupíte svým blízkým? Vánoce jsou svátky klidu a míru, proto se nehoňte a udělejte si čas na nakupování. Zajeďte si na nákupy do Pardubic například na prodloužený víkend a ubytujte se v Pensionu Austria.

V Pardubicích je spousta míst, kde se dají nakoupit vánoční dárky a k tomu se můžete rozmazlit a dopřát si odpočinek například na procházce po památkách. Ať jste odkudkoliv, přijeďte do města perníku a Velké pardubické.

Ubytování v pensionu Austria

Moderní a stylový pension Austria nabízí kvalitní ubytování přímo v centru Pardubic. Součástí penzionu je v přízemí i vyhlášená mexická restaurace, která v předešlých letech získala ocenění nejlepší restaurace. Spousta hostů ocení restauraci přímo v areálu penzionu už jen pro to, že po náročném dni si vychutnají chutnou večeři v blízkosti svého pokoje či apartmánu.

Pension Austria nabízí komfortní ubytování a vybrat si můžete ze:

  • čtyř kompletně zařízených apartmánů
  • sedmi dvoulůžkových pokojů, které jsou vybaveny vlastní koupenou, TV a wifi připojením

Díky skvěle situovanému penzionu se na nákup vánočních dárků dostanete všude pěšky, popřípadě autobusem, který staví nedaleko pensionu Austria. I památky, pošta, banky a kulturní vyžití jsou poblíž našeho penzionu.
Zarezervujte si ubytování v Pardubicích co nejdříve a dopřejte si odpočinek, který můžete spojit s užitečným, a to nákupem vánočních dárků.
Rezervaci můžete provést prostřednictvím emailu , kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle 721 500 150.

Víkendové slevy v pensionu Austria

Příjemnou zprávou pro vás bude zajisté i víkendová sleva ubytování. Pokud se přijedete ubytovat do penzionu o víkendu, pak ušetříte až 300 korun za noc/osobu.

Kam lze v rámci ubytování v Pardubicích vyrazit?

I když je venku už zimní počasí, pak vám nebrání nic v návštěvě například:

  • Pardubického zámku
  • Pernštýnského náměstí společně se Zelenou bránou
  • Kostela sv. Bartoloměje
  • Sportovních akcí například na zimním stadionu